Mesajı Okuyun
Old 02-01-2008, 15:16   #12
Konuk

Varsayılan nettekumar

Sayın ERGİN değerli vaktinizi,bilginizi ayırdığınız için çok teşekkür ederim,inanın ben çok kararlıyım aslında dediğim gibi huylu huyundan geçmiyor; bu ilk söz verişi değil eşimin,ama çocuklarım boynumu büküyor,çok küçükler.

Peki bunu başka 1 yöntemi yok mu,noter uygulamasının 1 geçerliliği yoksa hukuken tutunabileceğim 1 dal yok mu?
Eşim aynı hatayı tekrarladığında tekrar evrak toplamaya mı başlayacağım,herşeye sil baştan mı başlayacağım yani?benim şu anda 1 tek eksik evrakım var dava açmak için, bu hakkımı yakmak istemiyorum,bu kadar uğraşıp,işlemleri halletmek üzereyken eşimin tutacağından şüpheli olduğum 1 sözü yüzünden bunun 1 hukuki düzenlemesi benim hakkımı baki tutacağı 1 uygulaması yok mu?mal sözleşmesi bile yapılabiliyor da velayet niçin olmuyor?
Cahil cesaretimi mazur görerek beni 1 kez daha siz veya değerli 1 başka meslektaşınız yanıt verbilirse hayatıma ona göre 1 düzen vereceğim.BENİM HAYATIM SİZLERİN PARMAKLARINIZDAN ÇIKACAK 1 YAZIYLA HER AN DEĞİŞEBİLİR,OLAYIN CİDDİYETİNİN FARKINDAYIM,AMA YORULDUM ARTIK,MÜCADELEDEN VERİLEN TUTULMAYAN SÖZLERDEN .
Umarım fazla başınızı ağrıtmıyorum hepinize en derin saygılarımı yolluyorum
Yorgun,mağdur,çaresiz 1Türk kadını...