Mesajı Okuyun
Old 19-07-2006, 10:13   #128
lawyerpiskin

4Justice maalesef bende size bazı konularda katılamıyacağım örneğin Öss'nin fırsat eşitliği olduğu konusunda Öss'deki üstün başarınız tamamiyle eşitliksizle dolu olan bir sistemi olduğu gibi kabul ettirmiş size bu ezberci eğitimde bu şekilde olmasına hiç şaşırmadım zira sizin gibi milyonlarca insan var. Biraz düşünülebilseydiniz bu sistemde dershaneye gidenle gidemeyen arasında eşitlik olmadığını görürdünüz bu özel dersler içinde böyle. Ama sizde burada politik cevaplar verdiğiniz için kendi işinize gelen cevaplar vermişsiniz buna da şükür
Ayrıca elbette Öss'den sonra sil baştan bir eğitime başlanmıyor ama sorabilir miyim lise- Öss için - öğrendiğin matematiğin ne kadarını fakültede kullandın ben pek bir alan bulamadın açıkcası, ezberci eğitim için 200 kişilik amfilerde hukuku da size asistanlar işte böyle üstün körü ezberletmek zorunda kalıyor bu yüzden meslek hayatında (Avukatlık için söylüyorum) vakıf üniversitesi mezunları biraz daha başarılı.Lütfen sizde gözlerinizi açın artık bir doçent 1000 YTL maaş alıyor ama ona vakıf üniversiteleri çok cazip fiyatlar veriyor bu adamlar neden sizin gibi 200 kişiyle uğraşsın kendisinin girmesi gereken derslere asistanlarını gönderiyorlar bu yüzden bunu kabul edin artık vakıf üniversitelerinde eğitim devlet üniversitelerinkinden daha kaliteli istersen bir vakıf üniversitesinin öğretim kadrosuna bak ve kıyas yap ve önyargını yok bu san meslektede lazım olur inan bana....