Mesajı Okuyun
Old 13-02-2007, 14:28   #31
Av. Meral Akçınar

Mutlu Yes, it supposed to be love!!

Alıntı:
Yazan Av. Mehmet Saim Dikici
Diyelim n'olur ki? Ne kaybederiz. HERKESİ SEVİYORUM.

işte budur! Ben bu insanları anlayamıyorum. Yok ben yeni yıla inanmam,yok anneler günü uydurulmuştur.Amaç para kazanmaktır falan filan.
Hem insanların para kazanması ile ilgili bir sıkıntısı olanlar, siz para kazanmıyor musunuz? Bu nedenle saatlerinizi havasız bir ofiste geçirmiyor musunuz?
Bir de bazı insanların doğumgünü kutlamama alışkanlığı vardır. Ben buna inanmıyorum falan tripleri. Size baştan bunu söyler, sizi doğumgününüzde aramaz. Sonra siz neyse diyerek onun doğumgününü kutlarsınız, düşünürsünüz.Çok sevinir. Ama olmaz ki böyle çifte standart! Ya hiç inanma ya da iki yüzlülük yapma. Bence bu daha sonra bahane uydurmamak için önceden bahane sunmaktır. Bu şekilde düşünen arkadaşlar, bilin ki amaç burada çok değerli bir hediye almak değildir. En pahalı hediyeyi almak da değildir. Amaç burada sevdiğini sevindirmektir.Ona kendisini özel hissettirmek ve iş - hayat nedeniyle ihmal ettiğiniz sevginizi beslemektir. Ben süpriz bir hediye alınca gülümsemeyecek insan görmedim.. İnsancıl şeyler bunlar..Güzel şeyler... İsteyen para kazanmaya çalışsın. İsteyen sadece maddi amaçlar gütsün. O onların tercihi ve şanssızlığı..Bu şekilde hissetmeyip, hayatındaki özel kişiye romantik süprizler yapmanın nesi kötü?.. Peki ya sevgiyi göstermenin ve doya doya yaşamanın nesi kötü?.. Buna direnç gösteriyorsanız o kişiyi gerçekten sevip sevmediğiniz tartışmalıdır.. Ya da sevmeyi bilmiyorsunuz.. Her iki halde de sizin adınıza üzülüyorum.

EVET SEVGİ TEK GÜNDE YAŞANMAZ.YAŞANMAMALI.. BU SADECE BİR FIRSAT..İHMAL ETMENİN TELAFİSİ FIRSATI..

AYRICA BEN DE HERKESİ SEVİYORUM.SEVİLMEYE DEĞECEK HERKESİ!! EN ÇOK DA AHU'YU!!

NOT: Tüm bunlar benim düşüncelerim ama daha hiçbir 14 Şubat'a kolumda sevgilimle giremedim. Anlamadım bir bahtsızlık var ama Hep 1 gün önce bitti veya 1 gün sonra başladı. Ama yılmadım. Seneye hazır edeceğim Hakim Bey sözz