Mesajı Okuyun
Old 05-02-2007, 23:30   #169
hosserdar

Varsayılan Ankara Hukuk

Ankara hukukluyum ve diğer fakültede okuyan arkadaşlarımın kendi okullarıyla gurur duydukları kadar kendi okulumla gurur duyuyorum...
Okulun çok eksiği olduğu kesin ve bunu eksiler arasında göstermek kolay önemli olan bunu artıya çevirmek bizde ilk girdiğimizde çok eksikliğini konuşurduk ve bunu çözmenin yolunun çalışıp bir yerlere gelince yapılabileceğini gördük
Arkadaşlara tavsiyem çok fazla okul çekişmelerine girmemeleri çünkü biz çok tartıştık bir yere varılmıyor,her fakülte öğrencisinin yapması gerekli olan şey mezun olduğu okula bir şeyler katarak onu yükseltmektir,böylelikle Türkiye genelinde kalite yükselir,sadece okuduğumuz okulun gelişmesi bir işe yaramaz çünkü gelecekte çalışacağımız mesai arkadaşlarımızda bizim veya biz onların seviyesinde olmalıyız ki hukuk adına bir şeyler yapabilelim.
Ankara Hukuk fakültesini her ne olursa olsun seviyorum çünkü en başta tarihi seviyorum ve okulum gerçekten tarihi bir okul,arkadaşlara ufak bir tavsiye yakınmayı bırakında önünüze bakın,kendinizi geliştirin ve iyi birer hukukçu olmaya çalışın çünkü bu okuldan çıkan her insan aynı kalitede olmaz,kalite kumaştadır,terzi ise sadece onu iyi diker