Mesajı Okuyun
Old 19-01-2017, 11:29   #1
Konuk

Varsayılan Evden komplo ile gönderilme

Ben aile Apartmanı'nda yaşıyorum 10ay Evliliğim süresince eşim çalışmadı fakat abisi sigortasını ödüyordu ben iki kez tehlikeli hamilelik geçirdim ve ikisinde de düşük yaşadım buna rağmen çalışıyordum. Eşim çalışmadığı için babasının evinde yemek yemem oraya sürekli inip onlara yardım etmem için zorlanıyordum. Bu benim çok zoruma gidiyor ve bu Yüzden sürekli tartışıyorduk . Benden izinsiz bir yere gidemeSin diyordu sürekli. Aileni seviyordun niye evlendin diye baskı kuruyordu .Ikinci kürtajımdan 20gün sonra bayram günü babamlarla memlekete gitmek için hazırlandım .eşim valizimi aşağı indirdi annesi abileri ile dış Kapıya kadar beni uğurladı. Kendisine mesaj attım Aradım bana cevap vermedi daha sonra abisini amcama aratarak bizden izinsiz gitti bu eve bir daha gelmesin deyip tehditler ettiler .babamın evine gelip tekrar eşime defalarca mesaj attım bana cevap vermedi. 4ay sonra Aradım ben ayrılmak istemiyorum dediğimde daha nikahı altında iken baban seni evlendirsin dedi. Kendisi tazminat vermemek için dava açmıyor eğer ben bunları delil olarak göstersem tazminat alabilir miyim? Düğünde takılan tüm altınım kişisel eşyalarım Herşey evde ve ben sadece bir valizle çıktım sizce ne yapmalıyım .