Mesajı Okuyun
Old 24-09-2003, 20:47   #9
Merhaba

Merhaba, )))

Sayın Sibel 'in bu ilginç ve hoş sorusuna değişik bakış açıları ile değişik yanıtlar vermek mümkün.Ama acaba gerçek olan ne?.İstermisiniz bu konuda kendimizi sınayalım.Hani şu klasik bir soru vardır, bazen arkadaşlar arasında sorulur." Bir ıssız adaya düşecek olsaniz, yanınızda öncelikle ne götürmek istersiniz " diye.
Şİmdi, asgari yaşam olanaklarının bulunduğu bir ıssız adada yaşamak için .... milyonlarca dolar para,.. orada sizin için inşa edilmiş her türlü lükse sahip şahane bir villa,...kıymetli mücevherler,...tüm yaşam süresince okuyabileceğiniz kadar kitap, ....ve lütfen siz aklınıza gelenleri sıralayın.....Ya da bütün bunlara karşın yalnızca sevdiğiniz insan, ...konuşabileceğiniz, sevgiyle beraber zorlukları, güzellikleri,...herşeyi paylaşabileceğiniz sevgiliniz..... Evet, yanıtları duyar gibiyim....Yaşamın sponsoru sevgi,... aşk,... ve bu duyguda yücelen tüm değerler....Tarih, yüreği sevgisiz nice büyük ( ! ) adamların dramlarıyla dolu. Sevgisiz kendini gerçekleştirme yollarının tümü, öyle ya da böyle, mutlaka hüsran kuyusuna ve orada boğulmaya çıkmaz mı.....
Ey aşk !!! ey sevgili !!! yaşamın anlamı ve amacı,... yaşamın sponsoru !!! , senin verdiğin coşkuyu, huzuru, dinginliği, cocuk sevinçleri,....başka ne verebilir ki.... seni seviyorum, seni seviyorum, seni seviyorum........)))))))
Sahi,... aranızda şu an bu coşkulu sevgi ve sevinç çığlığını atmayan, ya da bunu istemeyen var mı...olmadığına eminim...))))
Hep sevgiyle ve yaşam sevinciyle olmanız dileğiyle....