Mesajı Okuyun
Old 22-08-2011, 12:45   #1
Konukmelike

Varsayılan öz babanın çocuğuna tacizi

merhabalar, ben dünyası başına yıkılmış bir anneyim. çünkü 3,5 yaşındaki kızım babası tarafından tacize uğruyor. ben eşime yaklaşık bir yıl önce boşanma davası açtım, dava halen sürüyor. ama eşim mahkemeye başvurarak çocukla kişisel münasabet kararı aldırttı, her hafta sonu yatılı olarak kızım babasında kalıyor. kızımın bana anlattıkları kanımı dondurdu. bir baba öz kızına nasıl böyle birşey yapar. kocamın bir sapık olduğunu biliyorum, anormal cinsel istekleri ve hareketleri olan bir insan, ama öz kızına yapmaz diyordum. şimdi ne yapıcam ben, nasıl ıspatlıycam bu durumu. ya ıspatlayamazsam, eşime iftira atmış durumuna düşücem. ben hemşireyim. kızımı kontrol ettim, genital muayeneden bir şey çıkacağını sanmıyorum. ama anlattıkları var. kızımı bir çocuk psikoloğuna götürüp, muayene ettirsem, ordan alacağım raporla savcılığa başvursam yeterli olurmu???
ne yapaqcağımı bilmez haldeyim, içimde böyle bir şüpe varken, kızımı bir daha babasının yanına gönderemem. ne yapmalıyım, nasıl bir prosedür izlemeliyim, ne olur yardım edin. ben kızımın tacize uğradığına eminim, ama ya ıspatlayamazsam???
ıspatlayabildiğim zaman olacaklar dahada korkunç, bütün bunlar kayıtlara geçecek kızım tacize uğramış biri olarak büyüyecek ve bilinecek. ne olur bana bir akıl verin, geceleri uyku uyuyamıyorum.....