Mesajı Okuyun
Old 10-01-2017, 15:03   #1
Hüseyin Yeşilbaş

Mutlu Motosiklet kazası sonrası dizimde hasar oluştu.

Merhaba motosiklet kazası sonucu dizimde hasar oluştu.ambulans devlet hastanesi ne götürdü ilk olarak film çekildi,sıkıntı yok dendi.ben ağrı olduğunu söyledim.tomografi çekildi, diz kapağımın içinde küçük bir kırık olduğu söylenip alçıya alındı ve on gün sonra kontrole gelmem söylendi.iki gün sonra başka bir devlet hastanesi ne gittim ordada aynı işlemler yapılarak bir ay alçıda kalması söylendi.bir ay sonra başka bir hastahaneye gittim alçı çıkarıldı,film ve muayene sonucu tekrar alçı yapıldı,15 gün sonra alçı alınıp egzersiz yapmam söylendi.15 gün sonra kontrolda dizimde ağrıların devam ettiğini söyledim. Muayene sonucu emar istedi.yani kazadan 2 ay sonra emar çekildi.sonuçta çapraz bağlarda kopma ve menisküs de yırtılma teşhisi kondu.bunun üzerine üniversite hastanesi doçentine gittim geç teşhis den dolayı dizde ödem oluşmuş, amaliyat için kaza sonrası 6 ay geçmesi ve ödemin kuruması gerektiğini söyledi. Kazadan 6 ay sonra.05.01.2017 de amaliyat oldum iyiye gidiyor.lakin 8 aydır maduriyetim var.bunla ilgili haklarım nedir.şimdiden çok teşekkürler.