Mesajı Okuyun
Old 03-12-2008, 14:57   #108
Av. Nurten Kozan

Anlatılanları bende bolca yaşadım. Hata vekalet ücreti ödemek yerine büroda çalışmayı teklif edenlere kadar... Birkaç ay önce (sanırım Ağustos ayıydı) yaşadığım bir olayı paylaşmak isterim;
Bir pazar günü ve saat gece 23,30- 24 sıraları. Cep telefonum çaldı, hiç bilmediğim bir numara merak ettim ve telefonu yanıtladım. Telefonda ki ses " ben antalyadan arıyorum, beni bilmezsiniz. ben sizi türkhukuksitesinden biliyorum. ... konusunda çok şey yazmışsınız, demekki bu işi biliyosun, benimde bu konuda sorunum var, bana bir yardımcı olun dedi. Vatandaşa "beyefendi, neyse sorununuz siteye yazın,yanıtlanacak nitelikteyse mutlaka yanıt alırsınız, bende yazarım" dedim. Vatandaş " hayır, ben sana soracağım" dedi, önce " telefonla danışma olmaz, antalyada bir avukatla görüşün" dedim, bunun üzerine ısrarla bana soracağını söyledi, bende "iyi ozaman, yarın gelin büroma danışın"dedim, bu sefer "ben burdan nasıl geleceğim taaa didime" dedi. Bende "garaja gideceksin, bir bilet alacaksın, otobüse bineceksin, sabah didim desin" deyip telefonu kapattım.