Mesajı Okuyun
Old 05-11-2008, 22:06   #94
üye18332

Neşeli

Bu olay müvekkilimle ilgili değil ama aktarmak istedim;

İki senedir tahsiline uğraştığım bir icra dosyam var. Yapılabilecek tüm hukuki işlemlerimizi yaptık ancak daha fazla mağdur etmemek için kendi isteği ile gelen borçlu yakınına ödemek için süre isteme talebini de kabul ettik.

Ama tabii ki o da yarım yamalak bugüne kadar sarktı.Bugün kendisi beni aradı benim çok iyi bir avukat olduğumu kendi avukatlarının bugüne kadar dosyalarını tahsil edemediğini dolayısyla ödeme yapamadığını o dosyaları da bana getireceğini söyledi.

Bunları Sayın Demirel'in dediğini gibi sorgulama gereği duymadım çünkü ilk defa duymuyordum.

Ben de kendisine benim çok iyi bir avukat olmadığımı çünkü ondan bu parayı hala tahil edemediğimi,muhtemelen kendi müvekkilimin de başkalarına aynı şeyleri söylediğini,meslektaşımla devam etmesini zira etmese bile dosyalarını takip etmeyeceğimi anlattım. Israrla dosyaları getireceğini,vekalet çıkarırsa reddedemeyeceğimi söyledi. Kendisine biraz da sertçe haklarımdan bahsettim ve dosyayı bitirmenin üzerine konuşacağımı aksi halde beni aramamasını söyledim.

Bazen insanlar nedense bizleri bu tip sözlerle kandırabileceklerini zannediyorlar.Biraz pohpohlar biraz da paradan bahsederiz olur biter......

Bir de tereciye tere satanlar var ki......Başka bir zaman....

Saygılarımla,