Mesajı Okuyun
Old 16-10-2020, 13:56   #1
NEHİR AKARR

Varsayılan Boşanma Davası-Adli Yardım

21 yıldır evliyim. evlendiğim günden beri fiziksel, psikolojik, ekonomik ve cinsel olarak şiddet gördüm. fakat ben bunlara çocuğum için katlandım ama artık kızıma ve çocuklarıma da şiddet uygulamaya başladı. kızım kaç kere polise şikayet etti. ama sicili olmadığı için bir şey yapılmadı her zaman düzelir diye bekledim fakat değişen hiç bir şey olmadı ailem boşanırsan seni öldürürüz diyor.4 aydır ne eve geldiği var ne de çocuklarına baktığı. eğer büyük kızım 20 yaşında evden gitmediği müddetçe kendisinin gelmeyeceğini söylüyor. Eğer boşanırsan kızının evini alırız diyorlar oysaki ev benim annemin kızıma hediye ettiği ev kendisinin tek bir kuruşu bile geçmedi kızım o evi satıp yeni bir ev aldı. şimdi ailem ve kocam tehdit ediyorlar. öldürürüz kimsenin ruhu bile duymaz diye çocukların sokakta kalır. sen mezara kocanda keyfine bakar diyorlar ne yapacağımı bilmiyorum artık. kocam kızımın tapusunu istiyor kızda burası benim evim senin değil diyor. kızımı da tehdit etti. 183ü aradık durum hakkında bilgi verdim oda korktu ve gitti. ama artık boşanmak istiyorum fakat avukat tutacak maddi varlığım maalesef yok neler yapabilirim lütfen yardım edin bana dayanacak gücüm kalmadı. yalvarıyorum size yardım edin nasıl kurtulucam ben...