Mesajı Okuyun
Old 24-08-2017, 01:52   #1
Konuk

Varsayılan Sözel şiddet sonucu intihar ettim

Eşimin süreklilik arz eden hakaret aşağılama ve ayrılık tehditlerine dayanamayıp bir anlık öfke ile intihara teşebbüs ettim hastane sürecinde 2 büyük ameliyat geçirdim ve şuan desteksiz yürüyemiyorum. Olaydan önceki gün psikiyatriye gittim depresyon olduğunu ve eşimin söylemlerinin paranoyatik cümleler olduğunu söyledi bunu eşimle paylaştım kendisine yalvardım bana destek olması için ama o beni evden göndermeye çalıştı hakaretlerine devam etti bunları hak edecek ne yaptım diye sorduğumda yapmadın ama yapacaksın öyle hissediyorum dedi bende sana kendimi ispat etmek için ne yapiyim kendimi mi atıyım dediğimde burdan atma git nerden atarsan at dedi malesef ki bir anlık öfke ile balkondan attım kendimi. Çocuk sahibi olmak istiyordum kendisinin ilk evliliğinden 2 çocuğu var bu yüzden benim tedavi olmamı engelleyerek senin karakterin çocuk yapmaya uygun değil seninle birlikte olurken hayatımı riske atıyorum diyordu. Bunlar bana çok ağır geldi. Ilk eşi için de şizofren olduğunu acıbadem hastanesinde raporu olduğunu söylemişti ilk tanıştığımizda. Hastanede yanıma gelip şikayetçi olmamam için yalvardı evimize dönelim gibi umut verici sözlerle benim vicdanımı kullandı. Şikayetçi olmadım ama taburcu olurken gelmedi hiç arayıp sormadı. Bende ailemin yanına getirildim kendisi tatile gitmiş. Bana anlaşmali boşanalım tek celsede bitsin istiyorum diye mesaj attı. Nafaka tazminat vermeyecekmiş. Malesef ki benim sözlü şiddetini ispat etmek için delilim yok bir avukatla görüştüm delil yok bişey yapamazsın dedi nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum. Illa vücudumuzda iz bırakılması mi gerekiyor haklı olmamız için. Cinsel birliktelik sırasında küfür ve hakaretlerini ben nasıl ispat edebilirim ki? Dört duvarı nasıl koşturayım? Allah'ın şahitliğini mi talep edeyim? Kadınligima kişiliğime karakterime hakaret eden birine delil yok diye eyvallah mi diyeyim? Lütfen bana yardımcı olun