Mesajı Okuyun
Old 27-03-2008, 21:48   #1
sevim köksal

Varsayılan Darp Mağduruyum Fakat Evden Ben çıkmak Zorunda Kaldım

slm öncelikle size teşekkür ederim 21.11.2007 tarihinde eşim tarafından darpa ugradım ve evden altınlarımı elimden alarak üstümdekilerle dışarı atıldım karakola müracat ettim hemen ve darp raporumu aldım eşimin tutuklanması çıktı tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldı ben davacıyım fakat mahkemeler olmasına ragmen elime davetiyelerim ulaşmadı eşim bana 27.11.2007 tarıhınde boşanma açtı ben ogun o şehri terk etmek zorunda kaldım ailesi beni tehdit etti şuan inanın zor durumdayım babam ve annem olmadıgından kızkardeşimde zor şartlarda kalıyorum tedbir nakasındanda bır sonuç gelmedi eşim primleri yatırmadıgından saglık kuruluşundanda yararlanamıyorum eşimle müşterek evim benim hakkım oldugunu bildiğim halde adliyeye başvurdum eşim evi bana bırakmıyor bulundugumuz kasabada 2 tane hakım var benı karsısına oturtup eşim için oda madur denıyor ınanın bir çorabımı bile evime almak için sokulmuyorum elim kolum baglandı ne olur bana yardım edin ne yapmam gerekiyor okadar çaresizimki eşim hem darp edicek altınlarım alıncak ve ben kadın olarak dışarı atılcam diplomalarıma kadar yırtılcak çalışamamam için ve o evde annesi babasınıda eve alarak yaşamaya devam edicek ve bana sen bunu hakettin diye dalga geçicek burası küçük yer herşey benden yana diyerek ve ben psikolojık baskı görücem ama elim kolum baglı ne yapmam gerekiyor lütfen beni aydınlatırsanız sevinirim biz kadınlar hep böyle ezilcekmiyiz biride çıkıpta hayır kanunlarımız var demiyor hangi kapıya gitsem eşinle anlaş diyor bunu yapan insanla nasıl anlaşılırkı ve ben bunları 3 aylık evliyken yaşadım 1.5.2008 boşanma davam var eşimin beni suan aldattıgına dair resimlerim var mahkemeye sundum ne olur bana yardımcı olun ne yapmam gerekiyor madurum ve haklarımı kullanmak istiyorum evi benim kullanmam için ne yapmam gerekiyor teşekkürler