Mesajı Okuyun
Old 06-07-2012, 00:27   #5
averozkan

Alıntı:
Yazan Av.Murat GERDAN
ÖZELLİKLE WİN7 32 BİT KULLANANLAR AVUKAT ARKADAŞLAR, SAKIN BAROLAR BİRLİĞİ'NİN SAĞLADIĞI TURKTRUST E-İMZA ALMAYIN! bu turktrust'ın e-imzası çok kötü. uyap portala girebiliyorum ama kaç gündür defalarca "sil, yükle restart at, dene!" şeklinde uğraştıysam bir türlü uyap editörde oluşturduğum dökümanı imzalamıyor. şifresi hatalıymışmış, şeklinde uyarı mesajı veriyor. buradaki talimatları da harfiyyen yerine getirdiğim halde bu turktrust'ın e-imzasıyla evrak imzalanmadı... sistemim 32 bit. (ben çocukluğumdan beri bilgisayar kullanırım ve muratgerdan.av.tr isimli web sitemi de profesyonel yardım almadan kendim yaptım! sakın benim e-imzayı kurmayı, kullanmayı beceremediğimi düşünmeyin yani!)

Sayın üstadım, kızgınlığınızı anlıyorum, neticede satılan mal/hizmet yazılım dünyasına ilgili olmayan, bu konuda uzman olmayan bir avukat için (ki olmak zorunda değiliz) ayıplı mal/hizmettir ve sorunlarla satıcı/destekçi/Bakanlık tarafından net/açık çözüm ortaya konulamamaktadır.

Ancak tüm bu sistemi kullanabilmek için PC'nize kurduğunuz programları sinirlerinizin yatıştığı bir 2 saatlik zamanda "http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html" linkindeki freeware programla kaldırmayı deneyip (artıkları temizleme/registry kaydı silme/geliştirilmiş mod) oldversion.com'dan java 5.11 ve 6.31'i indirip kurmayı dener misiniz? (önce palma ve sonra tüm java'lar, eğer java7 varsa fx2'yi de kaldırarak)

2 haftadır şıkır şıkır çalışıyor, avukat arkadaşımın 32bit vista'sında da çalıştı..