Mesajı Okuyun
Old 11-05-2012, 08:25   #1
Konuk81

Varsayılan avukat istemek

iyi günler ben bir konuda sizden beni bilgilendirmenizi rica edecektim.eşimle sürekli anlaşamamızlığımız var ben geçen haziran ayında ayrılık davası açmıştım maddi durumum olmadığından baroya başvuruda bulundum onlarda bana yardımcı oldular avukatım mahkeme görülmeden tedbir nafakası bağlanmayacağını söyledi eğer eşiniz kendi isteğiyle gelse ancak hakim tedbir nafakası bağlayacağını söyledi sizce bu haksızlık deilmi eşimden şiddet gördüğüm için baba evine 4 çocuğumuzla sığındık 3 ay beklememiz gerktiğini söylediler tedbir nafakasının bağlanması için bu sizce adilmi 3 ay eşimden bir kuruş görmedim ayrıca mahkemeye 3 gün kala gelip özür dilediği için kalkıp gittim ama şimdi aynı geldiğimden beri aynı sıkıntıları yaşıyorum eğer barodan tekrar yardım istesem bana yardımcı olurlarmı ve dava açmak istersem yine bana avukat verilirmi o zaman fakirliğimi ispat ettirmek için çok uğraşmıştım acaba aynı evraklar tekrar istenirmi geçen haziranda dava açıldı ama eylülde görülecekti. bir yılı bile doldurmadan çalışmadığım halde zengin olamayacağıma göre merak ediyorum yine fakirlik belgeleri istenirmi. Saygılarımla