Mesajı Okuyun
Old 30-10-2009, 18:16   #45
Av. Yavuz Şahin

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
Diyeceğimizi demiştik zaten:

18 nolu mesajı okumadan 43 nolu mesajı yazmışsınız. Kanun'u okumadan 43 nolu mesajı yazmışsınız. Umarım 44 nolu mesajı okursunuz.

18 nolu mesaj:
"Bu yasa avukatlık bürolarında sigaraya yasak getirmiyor. Ama işhanlarında bulunan kapalı alanlara yasak getiriyor.

Eğer avukatlık bürosu bir işhanındaysa yasak kapsamına girer.
Eğer avukatlık bürosu meskenlerin bulunduğu bir apartman dairesinde ise yasağa girmez. "

Sayın Konyalı;

Başını okumadığım konuya mesaj yazmam. Fakat konuda iki kişinin karşılıklı tartışmaları varsa onları es geçerim.

18 nolu mesaja baktım. Mesken olan yerlerde yasak olmaz demişsiniz ama ben bir gerekçe göremedim. 43 nolu mesajımda ben yargıtayın görüşünü belirttim. Siz bu karar doğrultusunda daha önceden fikrinizi belirtmiş olabilirsiniz. Ama taktir edersiniz ki bu forumda sizden başka fikir serdedecek kişiler de var.

Kanunu okumadan 43 nolu mesajı yazdığımı söylüyorsunuz. Kanunu okudum, bu konuyla ilgili havanikoru.org.tr sitesinin iletişim bölümünden soru sorarak onların gönderdiği cevabı da yukarıda yayınladım. Kanunu okumadığımı nerden çıkardınız?

Okumadan cevap vermiyorum, bilgi sahibi olmadan da fikir serdetmiyorum. Bilgilerinize...

Not: 44. mesajı da okudum