Mesajı Okuyun
Old 18-04-2018, 21:24   #1
Konuk skyildiz

Varsayılan Hakem hastanesi raporuna itiraz

Merhaba kalça protez ameliyatımdan sonra sgk isteğe bağlı emeklilik başvurusu yaparken memur arkadaş 6 ay bi işyerinde çalışıyor görün sigortanı yaptır sonrasında engelli raporu için başvur dedi.bende söyledikleri doğrultuda hareket ettim.*** başvurdum sadece kalça protezlerim için %37 oran verdi.itiraz ettim. Bel fıtıklarım hesaba katılmadığı için.ardından il sağlık müdürlüğü ***devlet hastanesi %44 oran belirledi.ki hareket kısıtlılığı oranlarımı ölçerek.en son ***hakem hastanesine gönderildim ve sonuç %30 verildi.tek kanat baston kullanıyorum.184 aradım durumumu bildirdim itiraz etmem gerektiğini il sağlık müdürlüğüne gitmem gerektiğini belirtti.gittim.hakem hastanesine itiraz edersin dendi.gittim burada yapılacak bişey yok il müdürlüğüne git dendi.kısaca itiraz edebileceğim bir muhatap bulamıyorum.ne yapmam gerekli?birde anlamadığım resmi gazetede yayınlanan sakatlık oran cetvelinde belirtilen oranlar dişinda Nasıl bu kadar fark çıkabiliyor hakem hastanesindeki memur doktorun insiyatifinde diyor.nasıl olabilir