Mesajı Okuyun
Old 31-05-2010, 17:23   #7
Konuk

Mutsuz

Dediklerinize yine katılıyorum elbette. Doğrusunuz,haklısınız.Evet ilgileniyor haftada bir arıyor ama benle kavga ettiğinde çocuğu aramıyor işte Böyle ilgileniyor yani Olsun hiç ilgilenmemesinden iyidir elbette. Bana en güzel dersi dün oğlum verdi aslında Suat Bey paylaşmak isterim izninizle. Babasına gitmesine az kaldığı hakkında konuşuyorduk. Beni ne zaman babamdan alıcaksın dedi.Ağustos ayının sonunda dedim. Ben gelmiycem babamda kalıcam dedi. Ama bunları çok bilinçli söylemiyor tabi, çünkü örneğin 1 hafta önce de babama gitmiycem ben burda kalıcam demişti Ama ben olaylar taze olduğu için belki de anne yüreğim acıdı ve tabi kalabilirsin istiyorsan ama tamamen mi orda kalıcaksın, benim yanıma bir daha gelmiycek misin dedim. O da, evet ama o zaman sen çok üzülürsün ki, kalmam annnecim kalmam, bu konuşmayı daha fazla yapmak istemiyorum ben dedi ve odasına gitti koşarak, oyun nidalarıyla.Duygularını mükemmel bir Türkçeyle ifade eden bir çocuk olduğundan, orda anladığım tek bişey vardı. Anne ve baba arasında ona seçim yapmak gibi bir ızdırap yaşatıyoruz aslında bu ne acıdır Suat Bey? Çok üzüldüm ama bazen yetişkin olmak nasıl davranacağını bilmene olanak sağlayamayabiliyor. Ben 5 yaşına yeni girmiş oğlum karşısında ne diyeceğimi bilemeden kaldım kısaca.
Sevgilerimle.