Konu: imdat uyap
Mesajı Okuyun
Old 30-10-2006, 19:56   #21
Av.Özgür Eralp

Alıntı:
Yazan *sinequanon*
Burada adliyedeki memurlardan bazılarına bu programın 2 sene içeriside çökeceği ve her 2-3 senede bir yeni bir programın getirileceği söylenmiş.Bu konuda bilgisi olan var mı?Doğruluk payı nedir?

Saygılar...

Merhabalar iletişim bilginizden Gaziantepte olduğunuzu varsayıyorum. Memelektim olduğu için ayrı bir yeri vardır benim Antepte. Umarım sorunlar aşılmaya başlanmıştır orada da. Programdan bahsettiğiniz e-takip ise çökme diye vbir şey yok Biz 2 senedir kullanıyoruz. Ancak yazılımların değişmesi ve özellikle güncelleştirilmesi teknolojinin zorunlu bir sonucudurş BU programla alaksı yoktur. Zİra kulandığınız e-takip de ilk baştaki yazılımın güncelleştirilmiş hali. Öyle olsaydı Wİndows 3.1 yerine Wİndws XP kullanmazdık değil mi?Hayatımız boyunca windows 3.1 le devam ederdik. Program gelişerek değişecektir. Bize düşen ise programdaki eksiklikleri ve olması gerekenleri güzelce tespit edip bunu gerekli biirmlere ulaştırabilmek. Bu tip bir çalışmanız olursa ilgili yerlere direkt olarak sunmanız için size yardımcı olabiliriz.