Mesajı Okuyun
Old 07-06-2007, 12:51   #32
suskun_juliette

Evet şimdi size cevap vereyim Sayın Güliz.
Duygusallık yapmanın ne yeri ne de zamanı bence.Ben benden sorumluyum,beni ben ilgilendiririm.üniversiteyi kazanmak her şey değildir deyip yoluma devam ederdim eğer kazanamamış olsaydım.4 yıllık bir üniversite hayatından sonra herhangi bir ünvanla kendimi var olmuş saymam.

Cephenin bir yanında sizler varsınız bir tarafta da yalnız ben..Çoğu insan susuyor,konuşmaktan çekinmeyen biri olarak karşınızda ben varım.Nedense bu bir çatışmaya benzedi,fikir mütaalası olsun istemiştik.Soruyorum ne zaman ki siz diyarbakırlıların hoşuna gitmeyen bir eleştiri olsa böyle mi davranacaksınız?Eleştirileri bastırmak insanları susuturmaya çalışmakla ne kadar gelişecek bu şehir?Bence memleketinize bir iyilik yapmıyorsunuz aksine kötülülük ediyorsunuz.Eleştirilere kulak vermek gerekir.Sizler avukatsınız,sizlerin tavrının daha olgun ve sakin olması beklenir.Niçin böyle birden teşkilatlanıp üzerime yürüdüğünüz hissine kapıldım bir an?Bakın..!Son Kez Diyorum..!Amacım Tartışma Havası Yaratmak Değil, Hiçbir Forumda Tartışma Yaratmam,Buna Hiçbir Zaman Gerek Duymadım,Ancak Sizler Benim Sözlerimi Nasıl Algıladınız Ya Da Neler Canınızı Acıttı Bilemem,ANCAK ve ANCAK Takındığınız Tavır İle Tartışmaya Sebebiyet Verdiğinizin Farkında Değil Misiniz?Evet Birer Avukat Olarak Savunma Teknikleriniz Çok İyi,Takdire Şayan..Ancak Haklı Ya Da Haksız Olan Kimdir Ayırt Etmeden,Empati Yapmadan Yaylım Ateşine Tutuyorsunuz.

Dicle Üniversitesinin Eksikleri Vardır Ve Giderilmesi Gerekir.Özet Olarak Konu Budur.