Mesajı Okuyun
Old 12-01-2010, 03:51   #1
Konukhafize yazıcı

Varsayılan ayrılmak icin ne yapacağımı bilmiyorum

suan çok kötü durumdayım madi manevi eşimle geçinemiyorum sebebi annesi ve çevresinin etkisi altında kalması ve bana şiddet uygulaması sonucunda evden ayrılmamı istedi cocuğumla tehdit etti nitekim cocuğumu almadan evden cıktım evliliğim vede hamileliğim sürecinde psgolejik baskı altındaydım sosyal hayatım yoktu balkona cıkmam dahi yasaktı artık ruhsal salığımın bozulması ve tahamul gücümün azalması evden kovuldum esimi ve cocuğumu bırakıb cıktım 01 09 2008 tarihinden beri ayrı yaşıyoruz madi imkansızlığım nedeniyle vede sir bozukluğu esimin baskıları hicbirsey yapamıyorum durumumu çok iyi bilen eşim hala bana baskı yapıyor oğlum bende duruyor hiç birşekilde yardım etmiyor oğlum onun yanına gidince bana göstermiyor zordurumdayım madiye alıştım manevi olarak dayanacak gücüm yok bana yardım ederseniz çok sevinirim anlatamadığım çok sey var şuanda ablamdayım okan bayulganin yayınında gördüm annemde net yok burda misafirim sizden nasıl cevap alırım bilmiyorum ben şansımı demek istedim belki sizde bulurum yardımı net kulanmasını az biliyorum