Mesajı Okuyun
Old 29-01-2007, 00:14   #28
calikusu_kamuran

Acil

Alıntı:
Yazan Av. Yıldıray

Diyorsunuz ki, bukadar açık bir konuda oyun başlatmışsınız. Herşey göründüğü kadar açık değildir sayın Kamuran, eğer öyle olsaydı Felsefe olmazdı, Sokrates olmazdı vb. Ve bu forum alanı olmazdı.Evet Felsefe aslen bir OYUN dur.
Tekrardan; samimi olarak;
SAYGILARIMLA
------------------
Az Laf, Çok İş...

Değerli kardeşim, Felsefe görmeme işi değil aksine birileri birşeyleri gördüğü için vardır Felsefe. Düşünmek görmektir.Felsefe-düşünmek bir kandırmaca oyunu değildir, gerçekten düşünmektir. Sokratas anlamıştır-görmüştür, hem de apaçık görmüştür. Onlar gördü biz göremiyoruz öyleyse BÖYLE BİR ŞEY YOK DİYEMEZSENİZ. Anlamıyorum-anlıyamıyorum dersin olur biter. Ayrıca Anlamayıp alkışlayan çok insan var. Ama gelin siz alkışlamayın, aksine sorun, sorun, sorun......sormak da NEYİ ANLAMADIĞINI BİLMEKTİR.

Ayrıca Saygısızlık etmedim ve etmeyeceğim emin olun. Bu sitede amacım yalnızca sizlerle BÜTÜNLEŞMEKTİR emin olun. Saygısızlık edersem emin olun, bu bütünün içinde ben de olduğum için kendime de saygısızlık etmiş olmaz mıyım?

Sizi anlamışsam sizinle bütünleşmişimdir.Ne güzel değil mi...

Tekrar söylüyorum ki beni anlamamışsınız: Israrla tekrar yazıyorum. Adam öldürmek yasaklıdır, hem de apaçık bir yasaklıdır. Ama siz KORKU settini kırdığınız anda YASAĞI yıkmış ve yasaklı olanı icra etmiş olursunuz. YASAK=ENGEL

Sevgi ve Saygılarımla....Bütünü görmek dileğimle.