Mesajı Okuyun
Old 04-07-2008, 21:20   #19
AHMET ŞEREMET

Sayın Av.Ömer Kaviili, öncelikle sizi ve bu hadisede sizi yalnız bırakmayan meslektaşlarınızı tahsinlerle tebrik ediyorum.

İkinci olarak; sizden görüş almak istiyorum. Siz ve Değerli Meslektaşlarınızın hiç değilse böyle tutanak tutma ve tuttuğunuz tutanakları başkalarına imzalatma hakkınız. var. zorda olsa hakkınızı bir şekilde elde ediyorsunuz.

Ama biz Adliye Personelinin durumu gerçekten içler acısı. Hakim bize hakaret ettiğinde, topluca şikayet ettiğimizde komisyon başkanı diyor ki toplu dilekçe verirseniz suç işlemiş olursunuz. hakikaten araştırıyoruz suçmuş. bu sefer tek bir kişi veriyor dilekçeyi başkan yerimizi değiştiriyor. Hakimler çocuklarına yaptıramadıkları işlerini bize yaptırıyorlar. çöp dökmekten tutun da elbise kılıfının içindeki tozu almaya kadar, fatura yatırtmaktan tutunda zamanında vergi iadesi fişlerini doldurtmaya kadar. Karşı geldiğimizde yine hakaret yine hakaret ve yukarıda bahsettiğim gibi topluca bir eylem yapamıyoruz. elimiz kolumuz bağlı. bazı olaylara şahit olan bir meslektaşınıza durum izah ediliyor. Beni karıştırmayın diyor. Yani siz yine bizlerden şanslısınız. Ömer bey, soruyorum size Türkiye Statü Devleti mi, Bu nasıl iş böyle, eğer 3 sene içinde Bu kurumdan kurtulamazsam istifa etmeyi düşünüyorum. Eğer istifa ederek ayrılırsam Hakimlere, Savcılara ve Avukatlara kin güderek ayrılacağım. Fikirlerinizle yardımcı olmanızı bekliyorum.

Saygılar;