Mesajı Okuyun
Old 17-08-2006, 00:24   #1
Hasan Bahadır Büyükavcı

Olumlu Gazi Üniversitesinde Hukuk öğrencisi olmak!

Öss tercihlerinin yapıldığı ve artık sonuçların belli olup insanların bir nev'i hayat çizgilerinin belli olacağı günleri yaşamaktayız.Bu konuyu artık hayatlarının en az 4 yılını Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesinde geçirecek olan arkadaşlarımı gelecekleri okul hakkında bilgilendirmek istiyorum.
Gazi Hukuk ta 3.yılıma başlayacağım.Bende herkes gibi ilk Öss puanlarım geldiğinde inşallah Ankara Hukuk Fakültesine girerim diyordum ve tercihlerimide o yönde yaptım.İlk sırada Ankara 2. Gazi...Gazi geldi.
Okulumuz Ankaraya Otogara iner inmez hemen karşınızda.Pembe güzel mütevazi bir binamız var.Okulumuz öyle büyük bir kampüste değil.Küçük bir bahçemiz var.Ancak okulumuzun arkasında Emek ve Bahçelievler semtleri var.Diş Hekimliği ve İletişim Fakülteleri ile aynı yerleşkedeyiz,yani kardeş fakültelerimiz.Okulumuzda mütevazi bir kütüphanemiz ders çalışma odalarımız en alt katta kafeteryamız var.Okulumuz pek kalabalık değil çünkü 150 kişi alıyor.Sınıflarımızda bu yüzden hocalarımız ve biz daha aktif bir ders işleyebiliyoruz.Hocalarımıza gelince.Hepsi birbirinden değerli insanlar.Okulumuza gelecek arkadaşlarıma şimdiden hayırlı olsun diyorum ve gerçekten Türkiyenin güzel ve kaliteli fakültelerinden birine geleceklerini söylüyorum.