Mesajı Okuyun
Old 25-08-2006, 02:26   #16
JUDAS

Kısmen alınmış olduğunuzu sezmiş olsam da sabırlı ve iyiniyetli yanıtınıza teşekkür ederim..
Buradaki mesele aslında illede bir HÇG ye girmek değil.. Asıl meseleyi sanırım anlatabildim.. Yoksa THS üyeliği yeterli.. Sonuçta yapacağınız çalışmayı bireysel olarak forumlarda da yaparsınız ki pek çok üye bu şekilde katılımını sürdürüyor..
Bu arada itiraf etmeliyim ki haklı olduğunuz bir kısım var.. Sadece başvuru yaptım ve grup koordinatörü ile iletişime geçmedim.. Bu yönüyle -söylediklerinizden hareketle- yeterli gayreti gösterdiğim söylenemez..
Bu arada bir çözüm önerisi.... Her HÇG, kendi katılım kriterlerini ilan edebilir... Ama öyle "aktif, çalışkan, vs.." gibi genel ifadelerle değil.. Örneğin "belli sayıda nitelikli mesaj yazmış olmak" ya da -sizin de belirttiğiniz gibi- "günde en az 2 saat aktif olmak" gibi net ifadelerle.. Hani siz de diyorsunuz ya, "koordinatörün hangi özelliklere sahip bir üye topluluğu yaratmak istediğini" bilmek hakkımız.. Başvuru sahibi de başvurusunu ona göre gerçekleştirsin... Değil mi?
(Silebileceğimi söylediğim için mi bilmem mesajımın tamamını alıntı yapmışsınız.. )

Saygılarımla...