Mesajı Okuyun
Old 06-01-2008, 02:01   #11
Jaap

Alıntı:
Yazan Aybüke Kağan
4 Aralık ta geldi dedi.Benim de işlerim yoğundu.11/12/2007 yani son gün itiraz dilekçesini verdim.bugün dosyaya baktığımda süresi kaçırıldığından itirazın reddedildiğini gördüm.tebliğ evrakında 03 aralık yazıyor.bir de TEBLİGATIN PTT den dağıtım memuruna verildiği 03 ARALIK TARİHLİ ÇIKIŞ KAŞESİ VAR.Ancak MEMURUN KENDİ EL YAZISIYLA BİZZAT KENDİSİ YAZIP TARİH ATARAK BORÇLUYA İMZALATTIĞI KISIMDA tarihte oynama var.Hemen PTT 'ye gittim.Onlardaki evraka baktım.Teslim evrakında da 3 Aralık yazıyor ama aynı şekilde onda da oynama var.Memur ben yanlışlıkla 7 Aralık yazmışım düzelttim,4 falan yazmadım diyor.PTT nin ekranın da ise 4 Aralık yazıyor.Şef,aynı gün teslim evraklarının girişini sisteme yapamıyoruz.O yüzden 4 aralıkta düşüşünü yapmışız dedi.

bir dakika bir dakika..mesleki sorumluluktan önce oynama olduğundan bahsediyorsunuz ama bence işlemi şikayetle birlikte ceza mahkemesine sahtecilikten dava açın...bir diğeri de nasıl ptt de yanlış oldu vs. diyebiliyor.o kaydı manuel de yapabiliyorlar. iyi de o zaman barkot uygulaması nereden çıktı..