Mesajı Okuyun
Old 05-06-2015, 15:01   #1
Konuk

Varsayılan Psikolojik Şiddet/Israrlı Takip/6284

Eski erken arkadaşımdan 2012 yılında ayrıldım ve o tarihten beri psikolojik şiddet görmekteyim. Bu kişi facebook üzerinden sahte hesaplar ve kendine ait olamayan telefon numaralarından sürekli küfür hakaret tehdit dolu mesajlar atıyor ve facebook üzerinden aile ve akrabalarıma benimle ilgili fotoğraf ve cinsel içerikli yazılar göderiyor. Uc yıldır mucadele ediyorum avukat tuttum, kendim ilgilendim olmadı. Bir türlü onun yada baskasının yaptıgına dair hiçbirsey ispat edilemiyor. Ve buna güvenerek sürekli tacizlerine ve iftiralarına devam ediyor ama kesinlikle kendi hesap ve telefon numaralarını kullanmıyor. En son bu yüzden işten ayrılmak zorunda kaldım uatncımdan kimsenin yüzüne bakamıyorum. Üst düzey bir kuruluşta çalışıyordum. İş hayatımı sonlandırmak zorunda kaldım. Yapabileceğim başka hicbir sey yok mu. Davalarda temyiz e gittik ama çok uzun sürüyor geçen yılki ve bu arada şahıs sürekli ve sürekli beni arkadaşlarımı ailemi tacize devam ediyor. Artık bu adamın bulaşması yüzünden kimse benimle görüşmek istemiyor sanki. Çok çaresiz kaldım ne yapabilrim