Mesajı Okuyun
Old 19-11-2013, 21:30   #18
Semender33

Alıntı:
Yazan olgu
Arkadaşım adına önceden çıkartmış olduğum vekaletname mevcutsada bu tür müddeabihi düşük davaları asil olarak takip ediyorum.

Müddeabihi düşük demeyin emeğinizin karşılığını kanaatince almaya çalışın. Şahsen arkadaşıma vekaletimi verdim, hem UYAP üzerinden takibi daha kolay oluyor hemde daha ciddi duruyor. Nitekim karşı taraf Avukat da tutmuş aman Allah diyor.

Alıntı:
Yazan olgu
Atılan taş ürkütülen kurbağaya değmez dendiği için birçok kişi takip etmiyor bu tür davaları, ancak şirketler çok yüklü haksız kazanç sağlıyorlar.

Şirketlerde durumun farkında milletimiz hakkını almayınca sinirle mahkemeye vereceğim..vb laflar ediyor ama ertesi gün kim uğraşacak diyerekten işin ucunu bırakıyor.

İlgili firma icraya verildikten sonra beni arayıp "abi söylesen paranı iade ederdik" dedi. Oysaki defalarca aradım ne çare.

Alıntı:
Yazan olgu
Her yolcudan 1 TL fazla tahsilattan hesap yapın, ortaya çıkan aylık miktar birçok avukatın aylık kazancından yüksek olacaktır.

Her yolcudan 1 TL fazla tahsilat hesabı yapan firmalara vekalet ücreti iyi bir ders verir. Zira 150 TL lik bilet için 384 TL ödemek zorunda kaldılar.