Mesajı Okuyun
Old 12-08-2008, 09:27   #1
Konuk

Varsayılan geri dönüşü yok mu?

mrb 23 yaşında bi bayanım.şu an yaşadıklarımı nasıl anlatsam bilmiyorum.Bundan 4 yıl önce biriyle tanıştım.Ne yazık ki evli olmasına rağmen ben o an ki piskolojimden dolayı mı yoksa başımda uçuşan kavak yellerinden mi bilmiyorum teklifini kabul ettim.Bana sürekli ayrılacağını ailesi ile sorunlar yaşadığını dile getiriyordu.Ve yine ne yazık ki inanıyodum.Neyse fazla uzatmayayım.Artık yanlış bi ilişkide olduğumu anladığımda bana artık çok geç ayrılırsak ben kendimi öldürürüm seni öldürürüm asarım keserimlerle beni zorla hayatında tutmaya başladı.Kaç defa bırakması için başkalarıyla görüştüm bırakmadığı gibi yemediğim dayakta kalmadı.En son yediğim dayakla hastanelik oldum.Korktuğum için ve girdiğim yanlış ilişki yüzünden yakınlarımdan kimseye derdimi anlatamıyorum.Ne yapmam gerekiyo bilmiyorum.Ama artık beni zorla hayatında tutmasından kurtulmak istiyorum.Nasıl hukuki bi yol çizmeliyim nereye başvurmalıyım bilmiyorum.Lütfen yardımcı olun.İntihar edip arkamda annemi bırakmak istemiyorum Ama artık çok çaresizim...