Mesajı Okuyun
Old 21-03-2008, 11:09   #31
tuval2310

Selçuk mezunu olanlar bilirler bizim okulda geçilmesi en zor derslerden biridir iş hukuku..Ve yıllardır anlatılan bir efsane vardır okulda..

Öğrencinin biri bu dersi geçemez yıllarca,çok da çalışmaktadır ama yok,geçemez..Nihayetin de gözünü karartır bir sınav çıkışında ve hocanın (Haluk Hadi hoca)odasına gider..Biraz dert yanar hocaya geçemiyorum yıllardır çalışıyorum olmuyor diye ama hoca pek oralı olmaz,zaten sinirli olan arkadaş hocanın bu umursamaz tavrı sonunda iyice çileden çıkar ve hocanın yakasından tutup pencereden sallandırır..

Biraz da tehtit eder geçiriyor musun geçirmiyor musun diye tabi hoca korkudan ölmek üzeredir ve o esnada odada bulunan şimdiki Dekan sayın Mehmet Ayan ,hocayı zor alır arkadaşın elinden..Ve tabi tahmin edeceğiniz gibi arkadaş o sene ve bir sonraki sene de bu dersten geçemez...

Rivayet odur ki bu arkadaş şimdilerde savcı imiş..Ama dedik ya rivayet bu, olay dogru mudur bilinmez
(Ben de hep düşünmüşümdür bu kadarını yapmış olsaydı hakkında mutlaka işlem yapılırdı diye )