Mesajı Okuyun
Old 04-04-2009, 11:55   #511
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av.S.Karaca
Ayrıldığımız arkadaşlar henüz uyanamamış. En erken uyanan olarak ben izlenimlerimi aktarayım istedim.

Günaydın THS,
Dostlarımızla vedalaşıp Paşa konağından ayrılırken ( THS'ye bir kez bile girmemiş olan) eşim, “siz daha önce toplanmıştınız değil mi” diye sordu. “Evet, toplanmıştık ama, Atahun hariç diğer arkadaşlarla ilk kez görüşüyorum” dedim. “Haydaa, ilk kez görüştüm dediğin insanlarla akraba gibiydik “dedi. Böyle bir şey işte.
Her şey güzeldi demek yetersiz. Muhteşemdi.
Ankara’yı Ankara dışından gelenler aydınlattı, güzelleştirdi.
En çok siz, THS müdavimleri konuşuldunuz. Katılamayanların (en çok da ; bir araya gelmemizin mimarı Admin’in, Suat Bey’in, Saim Bey’in, Adli Tip’in, Özge’nin, Süper’in, Dilge’nin, otobüsü kaçıran Ufuk Abi’nin ) kulaklarını çınlattık. Armağan KONYALI’dan, Ferda Şehper DEMİREL’e, Habibe Yılmaz KAYAR’dan Işıl YILMAZ’a kadar herkesin dedikodusunu yaptık.
Biz fiziken oradaydık ama siz de aramızdaydınız .
Bu toplantılar böyle mi olur hep?
Sevgili Atahun; iyi ki Ankara’dasın. Her şey için teşekkürler.
Ege’mizle 40 yıllık dostmuşuz da bilmiyormuşuz. Refakatçisi arkadaşı meslektaşımız çok hoşsohbetti. Erken ayrılmaları eksiklikti bizim için.
Bunu saymıyoruz Sevgili Ege, yine bekleriz.
Neslihan Hanım, umarım zahmetinize değmiştir. Çok içtendiniz. Eşim, kolay takdir eden biri değildir (nerden bildiğimi sormayın ama) sizi çok sevmiş, haberiniz olsun.
Cengiz Bey; bu toplantı için çok emek verdiniz biliyoruz. Topladınız, ısıttınız, pişirdiniz, servis yaptınız, süslediniz, sofrayı kaldırdınız. Sağ olun. İyi ki varsınız, iyi ki vardınız.
Sevgili Sinem Kazar, Sibel Hanım’la gülen yüzleri idiniz toplantının. Bundan sonraki Ankara buluşmalarının baş aktörlerinden olacağınız belli oldu.. Zaten komşu imişiz. Karşılaştıkça bolbol THS konuşur, Zenger Paşa buluşmasından dem vururuz. İyi ki geldiniz.
Sevgili Özge, bir sonraki Ankara toplantısına mutlaka gel olur mu? Ankara buluşması sensiz eksik kalıyor.
Her şey için herkese teşekkürler.
Selam ve saygı ile.

ben de kendimi yollara vurdum Sayın S.Karaca ama neyleyeyim minübüs oraya gelmedi ama eğlenmenize çok sevindim