Mesajı Okuyun
Old 18-11-2012, 22:56   #1
Remziye Kartal

Varsayılan Bosanma Sonrasi Nafaka ve Mal Paylasimi

Merhaba,
Ben Almanyada yasayan bir bayanim. 5 sene önce esimin yapmis oldugu ihanet sonucu bütün hayatim degisti.33 sene evli kaldigim eski esim almanyada bircok yeri dolandirip kayiplara karisti.1 sene sonra türkiyeden aldigim bir bosanma talebiyle ortaya cikti.Ve kendisinden bosandim.Fakat bu kisi Almanyada yapmis oldugu dolandiricilikten dolayi burda bulunan herseyim acik artirma ve haciz yoluyla satildi.Ve devletin bakimina muhtac birakti.Suan hicbirseyim bulunmamaktayim.Devleten yardim almaktayim.
Eski esim dedigim sahsiyet bugun dolandiricik ile cok parasi bulunmakta ve beni alamanyada devletin yardimina muhtac birakmisitir.Kendisinin üye oldugu internet sitesinde suan yasamis oldugu hayati okumakta ve lüksü görmekteyim.(1 apartman aldigini, lüx bir sifir arabasi oldugunu ve yasadigin yerin güzeliklerini herkese internet araciligiyla anlatmaktadir.) Fakat gizlilik ile bulundugu yeri gizlemektedir.
Bu kisi o kadar parasi oldugu halde en son tapusu bende bulunan türkiyedeki bir daireyi istemekte ve hak idea etmektedir.Ben bu kisiye 33 sene her türlü sidetine ve kötülüklerine cocuklarim icin maruz kaldim.O kisi bu lüx ve para icinde yasarken hala para ve mal hirsi ile elimden herseyi almak istemektedir.Cok magdur bir durumdayim.
Bu kisi Türkiyede bulunmasi sebebiyle tüm haklari kendi yönüne ceviriyor.Para gücünün olmasi ve benimde bilgisizligimden yararlanip.Mahkemeyi yanlis yönlendiriyor.Bu kisinin gercek yüzünü kimse bilmiyor.
Ben yillarca hizmet ettim.Simdi herseyi elimden alip götürmesi piskolojimi bozdu.Beni sinir hastasi yapti.Hala Telefonla beni taciz etmektedir.
Allah Askina yardim edin ...