Mesajı Okuyun
Old 17-12-2014, 16:00   #1
Konuk

Soru Reddedilen boşanma davası sonrasında nafaka, çocuğumun giderleri

Merhabalar

Karşi Tarafin Açtiği Ve Red Edilen Bir Boşanma Davam Var.şimdi 3 Yil Geçti Fiili Ayrilik Adi Altinda Tekrar Dava Açti.ayri Yaşiyoruz.çünkü Eşim Ilk Dava öncesi Beni Dövdü Hastanelik Etti Ve Köyüne Ailesinin Yanina Kaçti.rapor Aldim Dava Ettim 6 Ay Ceza Aldi Ve Paraya çevrildi.ist.döndüğünde Benim Ailemin Yaninda Kalmami Firsat Bilerek Tekrar Bir Araya Gelmemek Için Evimdeki Tüm Eşyalarimi Kaçirmiş Evi Boşaltmiş.bizi Alip Eve Götürecek Diye Beklerken Eve Bir Baktim Ev Bomboş üzerine Birde Dava Açti.bu Sebebpten 3 Yildir Ayriyiz çünkü Tekrar Bir Araya Gelmemek Için Evimi Yok Etti 2 Yaşinda çocuğumla Ortada Birakip Başka Kadinla Gitti.
şimdi Açtiği Davada Ben Ilk Mahkemede Hakli Olduğumu Ispat Ettim Ve Dava Isteğim üzerine Red Edildi.

1-boşanmak Istemiyorum.çünkü O Bizi Yanlizliğa Terk Etti Gitti.evimi Kaçirdi Tekrar Bir Araya Gelmemek Için.
2- Illada Boşayacaksa Hakim Bana Ne Kadar Tazminat Verebilir.(eşim Malimüşavir Ve Gelir Durumu Iyi.)
2-ben Asgari ücretle çalişiyorum Ve Ailemin Desteği Ile çocuğumu özel Okulda Okutuyorum Aylik 1400tl Okul Gideri Var Resmi.ben Bunu Karşi Taraftan Talep Edebilirmiyim.

Teşekkür Ederim.

Saygilarimla.