Mesajı Okuyun
Old 22-04-2006, 23:58   #12
Av.Özcan

Didem Hanım kızacak ama Meşe Yazılım' dan bence uzak durmanız hem teknik olarak hem de sinirsel olarak sizin yararınıza olacaktır.Ben de Meşe Yazılımdan program satın alma gafletinde bulunanlardanım.Yana yakıla kendilerinin Adalet Bakanlığı tarafından tercih edilen tek program olduklarını her fırsatta dile getirmekteler.Adalet Bakanlığı resmi web sitesini incelerseniz Meşe Yazılımın Bakanlık Personeline ücretsiz olarak dağıtıldığını görürsünüz..ee tabii süresi dolunca güncelleme ücreti isteyecekler, bakalım bakanlık ucuz etin yahnisi tarzında bir yorum yapacak mı...?
Diğer taraftan program öyle çok kullanışlı falan değil...
Bir de size programı satana kadar, kafanıza takılan olursa bize telefon açın, bizim Yargıtay' da şöyle adamımız var,Danıştay' da böyle...vs..tarzında sanki bütün Yüksek Mahkemeleri parsellemişler ve özellik arzeden kararları sadece Meşe Yazılım toplarmış gibi bir izlenim vermeye çalışırlarsa da bunun hikayeden ibaret olduğunu unutmayın...
Son olarak,küçük bir sorun ama gerçekten hepsinden daha sinir bozucu...Sevigili Meşe Yazılım, güncelleme CD' lerini size kargo ile gönderiyor ama KARGONUN ÜCRETİNİ PAŞA PAŞA SİZE ÖDETTİRİYOR...Ve bu aklıma geldikçe çıldırıyorum..
Zeynep Hanım daha ne diyeyim...Bilmem anlatabildim mi...
Program alacaksanız size önerim CORPUS olacaktır. Corpus da internet üzerinden güncellemeye geçti...Program çok kullanışlı ve çalışanları daha anlayışlı ve yardımsever...
Bu arada ben Corpus' ta falan çalışmıyorumSadece iki programı birden kullanan birisi olarak karşılaştırma yapıyorum...Takdir sizin...
Kusura bakmayın Didem hanım...
Saygılar....