Mesajı Okuyun
Old 15-01-2007, 22:13   #32
calikusu_kamuran

Varsayılan Senaryo

Syn. Armağan Konyalı, bu senaryo olmamış...........Ayrıca 3. perde olarak gösterilmesi fiyasko olur. 4. perdede seyirci toplamaz. Oysa gişe rekorları kırmalısınız........Asıl mekana devaman 3. perdeyi daha sıkı bir şekilde sizden bekliyorum. Ve emin olun sizin iyi bir düşünür olduğunuzu farkettim... Aklıma gelmeyen bir senaryo sürecine girmemi sağladınız. Bu nedenle de teşekkürler......Ama asıl mesele şu ki Syn.Av. Mehmet S. Dikici" nin söylerinin beni destekleyip desteklemediğini öğrenmek istiyorum.... Yani üstadımızın bu konudaki cevabını önemsiyorum....Çünkü iyi bir TASVİR yeteneği var gibi geldi bana. Aslında mükemmel bir somutlayıcı olduğu fikri uyandı bende fakat neden bu yeteneğini burda sürekli göstermiyor....Hele hele hukuk felsefesinin yapması gereken de budur. Yani netleştirmek. Bir ilkokul öğrencisine anlatır gibi anlatabilmek...........Umarım sorduğum soruma cevap yazar......Şu an ağırlıkta bunu beklemekteyim.........İlginiz için teşekkürler.....Bu arada barış yani bütünlük içinde yazıştığımızı ve size karşı muhalefet kültürü içinde olmadığımı bilmenizi isterim....Amaç cedelleşme ile iyi sonuçlar elde etmek........Ama zannetmeyin ki olumsuz bir amaç taşıyan cedelleşme. Aksine bir oyun misali ve beyni en geniş seviyede düşünmesi adına bir cedelleşme.....Umarım anlatabildim......Beyninizi sonuna kadar serbest bırakın.......Bakın daha kıvrak bir zeka doğmayacak mı......Kendinize bile şaşıracaksınız böyle olunca.......

SAYGILARIMLA