Mesajı Okuyun
Old 19-10-2007, 18:12   #143
tuval2310

adelkan arkadaşım senden daha şanssız biri var:benim..ben de 5 yılda bitirdim okulu,son sınıftayken 14 dersim vardı,10 tanesini finallerde vermiştim,4 tane de büte kalmıştı...çok umutluydum okulu bitirecegime..ilk sınavımız icraydı..sınav kagıdına gecmem için gereken notu yazmıştım..ikinci sınava girmeme 5 dakika bile kalmamıştı ki icradan 1 puanla kaldıgımı ögrendim..daha dogrusu 0.6 puanla...normalde ekler hocalar bilirsiniz 1-2 puan ama bu dafa nasıl olduysa gecmem gereken notu yazdıgım halde hoca 1 puan eklememiş,2 olsa hadı neyse derdım belkı ama 1 puan ya yazık..
düşünün o moralle ne yapabilirsiniz ki sınavda,yaz boyu çok çalışmama ragmen sınavım çok kötü gecti..hemen maddi hata dilekçesi verdim,umudum kalmamıştı artık,diger sınavlarım da dogal olarak cok kötü gecti..
haftlar sonra,yani okulu uzattığım belli olduktan sonra bir gün tesadüfen gördüm ki hoca icradan 1 puan eklemiş sagolsun(!) beni geçirmiş...
iş,ceza usul ve devletlerden okul uzadı..neyse bu yıl finallerde bitirdim ama o 1 puan benim tam 1 yılıma mal oldu