Mesajı Okuyun
Old 08-12-2015, 14:27   #1
Konuk

Varsayılan Mobbing sürecindeki idari işlem hakkımda

Merhabalar . Devlet memuruyum. İşyerindeki mobbing süreci içerisinde tarafıma verilen hukuksuz bir idari ceza hakkında İdare Mahkemesine işlemin yani cezanın iptali için müracaat etmiştim. İdare mahkemesi de müracaatımı haklı ve yerinde bulmuş ve hukuksuz şekilde mobbing süreci içerisinde verilen idari cezanın bozulmasına karar vermişti.
Ancak davalı idare duruma itiraz ettiği için karar bozuldu. Ve ben de Kararın düzeltilmesi için tekrar itiraz ve müracaat ettim. Bugün elime gelen tebliğ Bölge İdare Mahkemesi Birinci Kurulu kararında müracaatımın yerinde bulunmadığı yani reddedildiği yazılı.
Benim sorum şöyle olacak ; Ben ; mobbing süreci içerisinde hem mağdur ve hem de haksız ve hukuksuz idari işlemlere tabi tutuldum. Bu durumdan da mesleki hayatım ve kariyerim oldukça zarar gördü.
Gönderilen tebliğ de Bölge İdare Mahkemesi Birinci Kurulunun Karar Düzeltme Talebimi Reddine karşılık olarak İtiraz edeceğim herhangi bir merci yada makam ve süre yazılmamış . Ben bir üst makama itiraz etmek istiyorum. Bu durumda Bölge İdare Mahkemesi Birinci Kurulunun Kararın Düzeltilmesine ilişkin RED kararına karşılık olarak itiraz edeceğim bir üst makam ve itiraz sürem nedir ?