Mesajı Okuyun
Old 04-12-2011, 17:03   #1
Konuk

Varsayılan 2 Çocuğum Var,Eşimin Başkasından Çocuğu Oldu -

tartıştık eşimle bundan 10 ay önce ben 10 aydır annemle babamla kalıyorum.1 tane 3 yaşında çocuğum var tartıştıktan sonra hamile olduğumu öğrendim aldırmak istedim ama eşim istemedi onun imzası olmadığı için doktorlar almadı şimdi 1 aylık oldu. nisan ayında ben dava açtım.ayrıldıktan sonra annesi ve eşim memleketten bir kızla benim evimde kalmaya başladılar 10 aydır bize akrabam çocuğa dadı diye kandırdı.Ama 2-3 önce 1 aylık bebeğimi hastaneye muayene getirdiğimde annem eşimin annesini görmüş doğumhanenin kapısında araştırdık kızın kim olduğunu . o kız eşimden hamile kalmış ve doğurmuş. Çalışmıyorum ama babam memur bize bakabiliyor. Nafakada bağlandı. Davam daha devam ediyor yalancı şahitlikle bana iftira atıyor ama ispat edemeyince dava geri attı ve ben bu çocuğun olduğunu resmi olarak ispatlasam ondan ne talep edebilirm ne alabilirim. Eşyalarımıda vermedi alma gibi bir durumum var mı ve büyük oğlum ( 3 yaşında ) Onu benden alabilrmi. Veya görüşmesini istemiyorum desem hakim ne kadar verir ? En yakın zamanda cevap bekliyorum.Teşekkür ederim