Mesajı Okuyun
Old 08-06-2010, 12:20   #1
Konuk

Varsayılan Eşimin beni aldattığı kadına attığım mesajlar için ceza alır mıyım?O ceza alır mı?

Merhabalar eşim başka bir kadınla tanışması sonucu bana boşanma davası açtı.Aslında eşim okadar kötü bir insan değildi fakat o kadının azına bakarak beni dövdü çocuğumla kapıya attı sonra evdeki eşyaları o kadınla bir olup kaçırdılar (sadece benim çeyizlerimi bırakmışlar)Bende suç duyurunda bulundum eşime dava açıldı.(NEDENSE O KADINA AÇILMADI)
Ben bu kadın hayatımızdan çıksın diye ona mesaj atmıştım.göreceksin sen yuvamı yıkmanın bedelini sana ödeteceğim diye(çünkü eşim bana dava açarken şiddetli geçimsizlik davası açtı oysa kadın yüzünden yuvam yıkıldı.eşim mahkemede o kadının varlığını hep inkar etti.bende yuvamın yıkılma sebebinin o old.İSPATLADIM.KENDİ AİLE MAHKEMEMDE.)
o kadına SENİN VARLIĞINI İSPATLADIM YUVAMI YIKTIĞIN İÇİN SANA TAZMİNAT DAVASI AÇICAM dedim .Oda gidip beni savcılığa vermiş beni tehdit etti yüzüme kezzap attı evimi bastılar psikolojim bozuk diye.Oysa hepsi yalan sadece attığım mesaj doğru inkar etmiyorum çünkü yuvamı yıktı 3 yaşında evladımla ortada kaldım eşim 2 senedir nafakamı dahi ödemiyor.canım çok yandığı için sadece hakaret ettim hepsi o kadar çünkü yuvam yıkıldı.24/06/2010 onun bana açtığı mahkeme var.

CEZA ALIRMIYIM.EĞER ALIRSAM HAKİM ONADA CAZA VERMELİ ÇÜNKÜ O KADIN YÜZÜNDEN 1 ÇOCUKLA ORTADA KALDIM VE ÇOK MAĞDURUM.ZATEN MESAJLARI İNKAR ETMİYORUM YUVAMI YIKTI VE BENİ TEL.ARAYIP EŞİMLE YAPTIKLARINI BANA EDEPSİZCE ANLATIYORDU.BENDE CANIMIN ACISINDAN HAKARET EDİP TOPLUMDAKİ YERİNİ BİLDİRDİM.

CEZA ALIRMIYIM.LÜTFEN YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.
NE YAPMALIYIM YOL GÖSTERİRMİSİNİZ.LÜTFEN
SAYGI İLE,