Mesajı Okuyun
Old 29-11-2010, 14:46   #31
tuba3773

Öncelikle merhabalar başlık uzun zaman önce açılmış fakat başıma gelen olayın bu başlığa uyabilecegini düşündüğüm için buraya yazmayı uygun buldum.adliyede stajıma başlayalı 3 buçuk ay oldu yaklaşık 1 haftadır kaleme gidiyorum ve imzamı atıyorum fakat hakim değişti bu yüzden farklı hakimler bakıyor diye beni hakimle görüştürmediler.Hep bu gunü yarına attılar ve kalemde hiç görmedigim diğer katip stajyer hiç gelmiyor diye hakime söylemiş komisyona hakkımda yazı yazmışlar.bunu tesadüfen imza föyüme yazılan yazıdan anladım kalemdeki bayana sorduğumda ben bilmem seninlede hiç uğraşamam işim çok kiminle görüşmek istiyorsan görüş dedi. Sonuç olarak hakime gittim beni kalemdeki bayanla yüzleştirdi ve geldigim ortaya çıktı ama katiplerden hiçbiri sorumluluğu üstüne almadı ve biri sormadı dedi diğeri sordum söylemedi dedi.
Öncelikle her ne kadar stajer olsakda en azından okuduğumuz okula saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum katipler nasıl bu kadar cüretkar davranabiliyorlar bir türlü anlamış değilim ama benim stajdan beklentilerim daha farklıydı en azından bunu anlamış durumdayım
Bu tarz bir olayla karşılaşan arkadaşlar varsa paşlaşırlarsa sevinirim ve tecrübelerinden yararlanmak isterim..şimdiden teşekkürler