Mesajı Okuyun
Old 11-08-2006, 13:33   #7
Admin

Sayın Jeanne D'arc,
Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
Sitenize dün itibariyle üye oldum. Daha bütünüyle inceleyemedim ancak bu kadarıyla bile çok beğendim. Hukuku esas almak yerine ve daha ziyade belli siyasi görüşlerin kalemşörlüğüne yeltenen, antidemokratik ve adı hukuk sitesi olmasına rağmen adalet hissinden (his midir aceba!!! Platon gibi başlamak lazım doğruluk nedir...adalet nedir?), vicdan olgusundan yoksun yöneticilerin tahakkümündeki iki hukuk sitesinden, üye olarak kalmaya bile dayanamayarak istifa etmiş biri olarak, umarım siteniz benim için onuncu köy olur. Doğru foruma yazmamışsam da kusuruma bakmayın. Ön beğenimi dile getirmek istedim sadece. Emeği geçenlere teşekkürler ederim.
Güzel sözleriniz için teşekkürler.. Umarım THS'ye alıştıktan sonra da ilk izleniminiz hep baki kalır..

İnternetteki büyük hukuk sitelerinin tamamına yakını büyük özverilerle ve ticari kaygılardan uzak olarak hizmet verdiğinden kendimizi onlara yakın hissetmesek dahi, siteleri çok da sert eleştirmemek gerek diye düşünüyorum. Neticede hemen hepsi bir ideal için hizmet veriyor ancak herkesin ideal anlayışı pek tabii aynı olmuyor ya da tüm meslektaşlara uymuyor. Bu sizin gibi bazı meslektaşlar açısından eleştirdiğiniz siteler için söz konusuyken, o sitelere gönül vermiş bazı meslektaşlar açısından da THS için söz konusu olabilir, hepsini doğal karşılamak gerek..

İnternetin güzelliği de burada sanırım. Bir sitenin çizgisini beğenmediğinizde, o siteye katılımda bulunmama ve kendi çizginize yakın bir siteye katılma özgürlüğünüz var. Hatta daha da ileri giderek kendi çizginizi yansıtan bir site dahi kurmanız mümkün! Aradıklarınızı THS içinde bulmanız dileğiyle..

Ps. bana hoşgeldin diyen diğer tüm arkadaşlara teşekkürler!