Mesajı Okuyun
Old 16-04-2013, 10:35   #13
ANKA1

bir meslektaşımız anlattı,bizzat yaşamış, sözüne güvenirim, yiğeni doğuda bankacı imiş, müşteri hesabından bir para talimat ile çekiliyor, işlemi yapan yiğeni.sonra müşteri bu parayı ben çekmedim diyor, soluğu savcılıkta alıyor.tabiki bankacı hakkında soruşturma başlatıyor savcılık.işinden de el çektirmişler.müşteri bu arada yurt dışında yaşayan biri.bu para çekilirken üçüncü bir kişinin parayı çekmesi hususunda talimat veriyor.üçüncü kişi parayı çekiyor.üçüncü kişi ile müşteri bu olayları inkar ediyor.savcılık müşteri ile üçüncü kişinin telefon görüşmelerini geriye yönelik istiyor ve meslektaşımız iki tarafın telefondaki tüm görüşmelerinin dökümü dosyaya geldi.işin aslı üçüncü kişi talimat üzerine parayı çekince müşteriye göndermemiş, müşteri parayı alamayınca da yiğenime suç atmış, telefon görüşmeleri dökümünde tüm talimat ve tartışma kelime kelime vardı.dondum kaldım.savcı ile görüştüm.gerektiğinde geriye yönelik tüm görüşme içeriklerini görebiliriz dedi diye anlattı.kendisi ama bir taraf yurt dışında olduğu için mi ben bilmem diyor meslektaş.yiğeni aklanmış ve işe geri alınmış.birşey diyemiyorum.