Mesajı Okuyun
Old 10-04-2007, 16:28   #10
YALÇIN ÖNDER

Varsayılan TeŞekkÜrler !..

Aslında adliye duvarına avukatların dışında ilan verilmesini yadırgayanlarınız olabileceğini düşündüğümden ilk başta burada ilan vermeyi düşünmemiştim.

Ama, idari yargının sorunlarıyla ilgilenen ve vergi sorunlarıyla da ilgilenenlerden sanal ortamda da olsa bazı forum üyeleriyle site içinden e@posta yoluyla görüşmelerim üzerine ve avukat forum üyelerinin önerisi üzerine ilanı yayımlamıştım.

Kaygılarım görünüşte haklı çıktı. Görünüşte ilanı içine sindiremeyenlerin bazıları üstü kapalı ve/veya açıktan eleştirilerini yazdılar. Elbette samimi eleştirlere de teşekkür ediyorum.

Ancak, buraya yazmayıp, ilanı burada gördükten sonra e@posta ile veya bizzat başvurarak ilgi gösteren genç avukatlara daha çok teşekkür ediyorum.

Şimdilik bir avukat ile ortak tanıdıklarımızın olması ve deneyimi nedeniyle birlikte çalışmaya başladık.

Başvuruların çokluğu nedeniyle bazıları ile görüşmeye zamanım olmadı.

Ama, sanırım ikinci bir avukata daha ihtiyacımız doğacak. Onun için beklettiğim bazı başvurulara er veya geç cevap vereceğim.

Yine de site yöneticilerine ve ilana ilgi gösteren ve kendini idari yargıda geliştirmek isteyen hukukçulara teşekkürlerimi tekrar sunuyorum.