Mesajı Okuyun
Old 31-01-2010, 14:16   #191
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan Admin
Samimiyetle söylemeliyim ki, benim katıldığım toplantılar arasında en güzellerinden ve en anlamlılarından biriydi, emeği geçen, katılan, katılmak isteyip katılamayan, kalben aramızda olan HERKESE ÇOK teşekkürler!

MUHTEŞEM misafirperverlik için de Ankara'lı tüm dostlarımıza ayrıca çok teşekkür ediyorum ancak itiraf etmeliyim bu kadar yoğun misafirperverlik misafirleri (en azından beni) mahçup ediyor, o nedenle bundan sonraki toplantılarda bu konuda bir "balans ayarı" yapmamızı rica ediyorum.

Zaman zaman THS ile birlikte senkronize nefes aldığımı ve THS'yi çok iyi tanıdığımı düşünürüm ancak örneğin bu toplantı gibi bazı olaylar bana durumun böyle olmadığını, THS'nin hukuk alanı dışında da sunduğu zenginliklerin ve sitenin internetteki önyüzüne yansımayan güzelliklerin benim tahminlerimin dahi çok ötesinde önemli ve özel olduğunu öğretiyor. Hukuk misyonumuzun çok dışında olan bu "sihiri" tamamen kendi inisiyatifleri ve çabaları ile yaratan tüm dostlarımıza en derin şükranlarımı sunuyorum!

Sayın Admin,
Sizi gördüğümde duyduğum mutluluk ve şaşkınlık bana o kadar iyi geldi ki belki yansıtabildim belki yansıtamadım. İyi ki geldiniz, onur verdiniz, güç verdiniz, mutluluk verdiniz.

Hem de gülmeye çok ihtiyacım olan bir günde bu muhteşem toplantının yapılmasında emeği geçen, toplantıya katılan herkese yürekten teşekkür ediyorum. Sayenizde hep güldüm, hep heyecanlıydım. Bu da benim klasiğim olacak galiba, THS toplantılarında heyecanlanmak gibi bir özelliğim var.

Sürprizlerle dolu, sıcak, dostça bir toplantıydı ve gerçekten en özel toplantılardan biriydi.

Teşekkürler!