Mesajı Okuyun
Old 06-05-2013, 13:57   #9
nilgünk

sn.suat ergin duygularıma kısmen tercüman olduğunuz için tşk ederim,zira rahat bir mesleği icra edip hem de kendi çocuklarıma ve eşime gereken vakti ayırıp hem de maddi açıdan tatmin olmak istemiştim.sn merve ipek hemcinsim olman hasebiyle sanırım seninle gelecek endişeleri anlamında hemfikiriz.değerli meslektaşım adnan koray size de tşk eediyorum temmuzda yapılacak olan kpss ye girip şansımı deneyeceğim,insanın huzurunun çoğu şeyden öncelikli olduğunu düşünyoruum,para kazanma tabiri caizse müvekkil bağlama işlerinin endişemi artıracağı endişesini de taşımıyo değilim,ancak aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz mülahazasıyla bugünkü koşullarıma da şükretmiyor değilim,toplumun yapı taşı olan aile müeessesinin sağlam olmasını arzu ettiğim için serbest avukatlığın yükünü omuzlamak istemiyorum , yapmaya kalksam yapamayacağımı da düşünmüyorum,mesleği çok iyi icra edenler de mevcut onlardan biri de olabilirim ancak bayan olmak sebebiyle açıkçası bu yükü göze alamadım hepsi bu.bugünümüze mesleğimize bugün sahip olduğumuz her ne varsa şükürler olsun.