Mesajı Okuyun
Old 25-01-2010, 23:59   #1
Konuk

Soru eltilerin görüşmesi boşanma sebebi midir?

ben 2009 yazında evlendim,eşim ve ailesi sürekli eltimle ilgili kötü şeyler söylüyordu ve bana görüşmemem konusunda baskı yapıyorlardı.fakat eltim bir gün beni aradı ve ailesiyle,eşimle ilgili çok ilginç iddialarda bulundu.ve daha sonra da kaynanam ve kayınım onunla neden görüştün diye benim üstüme geldiler.o beni aradı desemde fayda etmedi ve eşim sürekli tartışma yarattı.Her gün tartışıyordu benimle ve sürekli bana güvenmiyorsan defol,kapı orda gibi sözler söyledi..Artık yaptıkları ve söylediği hakaretler canıma tak etti ve ben boşanacağım dedim.Ailem geldi ve sorunu halletmeye çalıştılar.Konuşurken eşim babamı hiç saymadı ve hiçbir sorusuna cevap vermedi,kafasında beni bitirmiş gibiydi, babam da eltim ile olan konuyu kastederek 'ben böyle işi ....' dedi.Eşime gün doğdu ve baban bana küfretti ben bu aileyle yapamam dedi evi eşyaları benden izinsiz toplayıp gitti.Eltime de bana da dava açtılar ve ailece yokoldular,ikametleri belli değil.Kaynanam eltimin ve benim eşyalarımızla yeni bir evde oturuyormuş.Herşeyimi aldılar elimden.Ben de tazminat davası açtım,Kadın olarak eşime bir saygısızlığım olmadı,eksikliğim de olmadı.dört dörtlük bir eş olmaya çalıştım.henüz 2 aylık evliydik,hiçbir şey anlamadan dava açtı bana.Eski sevgilisini aklından atamadığını yakaladım yazışmalarında,yani ben eşya almak veya birilerine kendilerini kanıtlamak adına kullanıldım sanırım ya da eski sevgilisi ile evlenmesine izin vermeyen annesinden intikam almak için kullanıldım..Size sorum şu ; Bu ortaya edilen küfür ve eltimin attığı iftiralar boşanma sebebi midir?Eşim bunları sunacaktır mahkemeye. Ama benim elimde de eşimin bana ettiği küfrü doğruladığı ses kaydı ,yaptığım harcamaların , altınlarımın faturaları var ve eski sevgilisine yazdığı mesajlar var.Sizce hakim bana kusur bulabilir mi?