Mesajı Okuyun
Old 18-09-2014, 20:09   #18
Av. G.P

Herkese Merhaba,

Sene 2014 kim bilir soruyu soran ve bu konuyu sürdüren değerli meslektaşlarım şimdi nerelerde ve ne işlerle meşgulsünüz. Ama umuyorumki eğitimlerinizi başarıyla tamamlamış ve kariyerinizde hakettiğiniz noktadasınızdır. Ben de Bilgi Üniversitesi'nden 2.97 ortalama ile mezun oldum. Ancak bütün üniversite hayatımda yurt dışı eğitimi konusunda bir çaba göstermediğim ve hatta 0.03 gibi komik bir küsürat ile 3.00 ortalamayı yakalamaya çalışmadığım için çok pişmanım. Stajımı henüz yeni bitirdim ve ruhsat bekliyorum. Şimdi aklım başıma geldi ve gerçekten Almanya'da yüksek lisans yapma fikri çok mantıklı gelmeye başladı bana. Eğer hala bu sayfayı takip ediyorsanız yardımınıza çok ihtiyacım var.

www.canatakan.com 'a az önce bakmak istedim ancak galiba site artık çalışır durumda değil ve çok üzüldüm. Hayatımdaki karmaşık durumlardan ötürü ne yapacağımı bilemiyorum. Zira evlenme durumum var ve eşimde kamu yönetimini 3.5 gibi bir ortalama ile bitirdi. Onunla birlikte yüksek lisans eğitimine gitmek istiyorum Almanya'ya. Fakat hem ortalamamın yetip yetmediği konusunda net bir bilgim yok, hem ikimizin birlikte gitmesi şartlar açısından mümkün mü bilmiyorum. Bu konuda Bana neler tavsiye edersiniz? Yardımcı olabilirseniz gerçekten çok minnettar olurum.