Mesajı Okuyun
Old 20-02-2013, 18:09   #69
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan YILDIZ HUKUK
Sayın Engin,

Ben yine de alelade bir yerde yapılan tebliğ ile hukuk bürosunda yapılan tebliğin şekli anlamda farklı olmayacağını usulsüzlüğün her yerde usulsüzlük olduğunu belirtmekteyim.
Bu hususta hassasiyetinize yada hukuki tecrübenize atfım ve tavrım elbette ki olamaz.Aksine fikirlerinizin önünde saygıyla eğilebileceğim insanlardan olduğunuzu da her daim dile getirmekteyim.

Tek ısrarım şekle bağlı kalmanın zarar değil fayda sağlayacağıdır.

SAYGILARIMLA..
Rica ederim, atfettiğiniz özellikte biri olduğumu düşünmemekle birlikte teşekkür ederim, bilmukabele.

Sanıyorum burada maksat hasıl oldu ve konuyu takip eden değerli hukukçular ve bizler istifade ettik.

Bu tartışmada ve dolayısıyla tüm hukuki görüş ayrılıklarında önemli olan kimin haklı olduğu değil, savunulan görüşler açısından hangi argümanlarla nasıl temellendirmelerde bulunulduğudur zira hukuk dinamik bir bilimdir ve bilimde farklı görüşlere her zaman yer vardır.

Yeni ve farklı bakış açıları da sunulabilir, önceki görüşlerden biri ya da birkaçını destekleyen meslektaşlarımız da paylaşımlarda bulunabilirler ki Yargıtay'ın kimi zaman görüş/içtihat değiştirmesini de bu perspektifte değerlendirmek mümkündür diye düşünüyorum.

Saygılarımla..