Mesajı Okuyun
Old 26-03-2010, 11:51   #1
fatma izmir

Varsayılan ablam evli bir adamla birlikte adanın karısı boşanmaya yanaşmıyo

Merhabalar
Ben Fatma Benİm Sorum Ablamla İlgİlİ Ablam 24 YaŞinda Ve Şuanda Evlİ Bİr Adamla 4 Yildir Bİrlİkte Adam Ablama Ev AÇti TÜm Masraflarini KarŞiliyo.ablami Çok Sevİyo Ve EŞİnden Ayrilmak İstİyo Ama Kadin BoŞanmak İstemİyo Üstelİk Her Firsatta Rezİllİk Çikartiyo Kocasini Takİp Edİp Ablamin Evİnİ ÖĞrenİyo Ve TÜm Mahalleye Rezİl Edİyo.adamin Maddİ Durumu Yerİnde Evlerİ Arabalari ÜstÜne Kayitli Arsalari Yerlerİ Var Bu Mal MÜlk BÖlÜnÜr Dİye Çok İstemesİne RaĞmen Dava AÇamiyo.Çünkü kadının derdi kocası değil artık mal mülk peşinde enişteme sizi rahat bırakmıcam boşnmıcam sizi süründürücem diyomuş.ablamin Halİne Çok ÜzÜlÜyorum Ama Avukatlara SorduĞumuz Kadariyla HİÇ BİŞey YapilamiyormuŞ Mal PaylaŞimi OlacaĞi Gİbİ Kadinin YÜklÜ Bİ Mİktarda Nafaka Talebİde OlabİlİrmİŞ Öylemİ?. Bİrde EnİŞtem Evİde Terk EdemezmİŞ Şu 3 Sene Ayri YaŞayip Kanitlanip BoŞanma GerÇekleŞİr Dİye BİrŞey DuymuŞtum Ama Av.Öyle Olmaz Evİnde Dur DemİŞ EnİŞtem Bİze Öyle Dedİ Ne Olur Yardimci Olun Ban Ablamin Daha Fazla ÜzÜlmesİnİ İstemİyorum Şİmdİden Çok TeŞekkÜr Edİyorum İİ GÜnler