Mesajı Okuyun
Old 21-06-2013, 16:31   #3
Av.Habibe YILMAZ KAYAR

Değerli Sivil Toplum Paydaşları,

KA.DER'in Avrupa Birliği Delegasyonu desteği ile başlatılan “Kadın Yurttaşların ve Aktivistlerin Seçmenler ve Aktif Yurttaşlar Olarak Güçlendirilmesi Projesi" Pilot Eğitici Eğitimi 5-6-7 Temmuz'da KA.DER Genel Merkezi'nde gerçekleşecektir.
Pilot Eğitici Eğitimi, daha önce gerçekleştirilen projelere bir yenilik getirerek eğitim materyallerinin ve formatının denenmesini ve katılımcıların katkıları ile yenilenmesini hedeflemektedir. 3 günlük eğitim sonunda alınacak geri dönüşler, görüş ve öneriler projenin danışma kurulu ve KA.DER’in proje ekibi ile paylaşılarak, eğitimlere nihai şekli verilecektir.

Başvuru Formunu ezgi.emre@hotmail.com adresine göndermenizi rica ederiz.

Son başvuru tarihi: 28 Haziran Cuma

Başvurularının sonuçlandırılması: 1 Temmuz Pazartesi

BAŞVURU FORMU

Kadın Yurttaşların ve Aktivistlerin Seçmenler ve Aktif Yurttaşlar Olarak Güçlendirilmesi Projesi
Pilot Eğitici Eğitimi

Başvurularınızı lütfen ezgi.emre@hotmail.com adresine
“Pilot Eğitici Eğitimi başvurusu” başlığıyla yapınız.

1) Genel Bilgi

Ad- Soyad

Adres

Telefon (sabit ve mobil)
Elektronik posta
Başvuru Tarihi

2) Üyesi olduğunuz örgütlenmeler (dernek, vakıf, platform, siyasi parti, girişim grubu, insiyatif vb.) belirtiniz.

Kurum Adı Ne zamandır üyesiniz? Aldığınız sorumluluklar
1.

2.

3.

4.

5.

Ve diğer:

3) Daha önce genel olarak ya da kadınlarla ilgili katıldığınız eğitimler varsa, neler?

4) Neden bu eğitimde yer almak istiyorsunuz?

5) Kadın hakları ve toplumsal cinsiyet eşitliği konularındaki deneyimlerinizi anlatınız.

6) Bu eğitimden beklentileriniz nelerdir?

7) Eğitimi kendi çalışma alanınızda nasıl kullanmayı düşünüyorsunuz?

8) Eğitim süresince özel bir ihtiyacınız var mı? (Vejetaryen/Vegan, diyabet, engellilere yönelik özel düzenlemeler, alerji vb.)

9) (Varsa) Eklemek istedikleriniz: